20.02.2018

Respublika fənn olimpiadalarının birinci–rayon (şəhər) mərhələsinin nəticələri açıqlandı

04 fevral 2018-ci il tarixində Qobustan şəhər 2 saylı tam orta məktəbində keçirilmiş Respublika fənn olimpiadalarının birinci–rayon (şəhər) mərhələsinin nəticələri açıqlandı.

Respublika fənn olimpiadasının rayon mərhələsində Azərbaycan dili və ədəbiyyatı, riyaziyyat, fizika, kimya, biologiya, informatika, coğrafiya və  tarix olmaqla 8 fənn üzrə özünü sınayan 166 nəfər IX, X və XI sinif şagirdlərindən 21 nəfəri yüksək nəticə toplayaraq olimpiadanın ikinci mərhələsinə vəsiqə qazandı.

Respublika fənn olimpiadasının rayon turunda yüksək nəticə toplayan şagirdlərimizin adlı siyahısını sizlərə təqdim edirik.

 

 1.Ağaverdiyev Aydın Habil oğlu- Sündü kənd tam orta məktəbinin XI sinif şagirdi

 2.Əliyev Peyman  Rəşad oğlu- Nabur kənd tam orta məktəbin IX sinif şağirdi

 3.Şahverdiyeva Nilufər Vaqif qızı- Şəhər 3 saylı tam orta məktəbi IX sinif şagirdi

4. Mirzəliyeva Zenfira Vüsal qızı . Şəhər 2 sayı tam orta məktəbi IX sinif şagirdi

5.Salmanlı Aqşin İlham oğlu- Şəhər 1 saylı tam orta məktəbi IX sinif şagirdi

6.Mürsəlova Səidə Asif qızı – Şəhər 2 saylı tam orta məktəbin X sinif şağirdi

7.Zərbəliyeva Ləman Maarif qızı – Nabur kənd tam orta məktəbin XI sinif şagirdi

8.Vəzirov Üzeyir Şövqi oğlu – Şəhər 3 saylı tam orta məktəbin XI sinif şağirdi

9. Qasımov Nüsrət Fikrət oğlu- Şəhər 2 saylı tam orta məktəbin IX sinif şağirdi

10. Ağayeva Aynurə Teymur  qızı- Şəhər 2 saylı tam orta məktəbin IX sinif şağirdi

11.Məmmədli Kamal Zaur oğlu- Şəhər 2 saylı tam orta məktəbin IX sinif şağirdi

12. Cəfərli Cəfər Hafiz oğlu - Şəhər 1 saylı tam orta məktəbin X sinif şağirdi

13.İbrahimov Vüsal Elad oğlu- Şəhər 3 saylı tam orta məktəbin XI sinif şağirdi

14. Alxasov Xamis Sakit oğlu - Şəhər 3 saylı tam orta məktəbin X sinif şağirdi

15. Rəcəbov Eminağa Əli oğlu - Şəhər 1 saylı tam orta məktəbin X sinif şağirdi

16. Paşazadə Gülay Emin qızı- Şəhər 1 saylı tam orta məktəbin  X sinif şağirdi

17. Həmidov Rəşad Vidadi oğlu- Ərəbşalbaş kənd tam orta məktəbi  IX sinif şagirdi

18. Əhmədova Manisə  Şamil qızı-Şəhər 2 saylı tam orta məktəbin X sinif şağird

19. Məmmədova Humay Vüqar qızı- Cəyirli kənd tam orta məktəbi X sinif şağirdi

20.İbrəhimov Şamil Sərdar oğlu.- Cəyirli kənd tam orta məktəbi X sinif şağirdi

21.Qasımova Gülşən Müşfiq qızı-  Şəhər 3 saylı tam orta məktəbin X sinif şagirdi

 


Açar sözlər: ,  ,